Ansatte

 

 

 

Petter Segtnan

Daglig Leder

Mobil: 92 81 12 70

E-post: petter.segtnan@retura.no

 

 

Terje

Terje Skjei

Leder avd Trevirkemottak Skogn

Mobil: 90 14 74 95

E-post: terje.skjei@retura.no

 

Eva

Eva K. J. Lyster

Leder Adm/Salg og Marked

Mobil: 97 03 46 89

E-post: eva.lyster@retura.no

 

trude

Trude Bakken-Mæhla 

Medarbeider salg- og administrasjon

Mobil: 92 43 36 61

E-post: trude.bakken.mahla@retura.no

 

Arve

Arve Staberg

Rådgiver

Mobil: 91 19 01 64

E-post: arve.staberg@retura.no

Rådgiver med hovedfokus på områdene miljøkartlegging, miljøsanering bygg, og avfallshåndtering for bygg- og anleggsbransjen

 

ErikOksvold

Erik Oksvold

Selger/Rådgiver

Mobil: 95 17 30 04

E-post: erik.oksvold@retura.no

Rådgiver på avfallsløsninger

 

 

 

 

 

Kenneth Pettersen

Selger/Rådgiver

Mobil: 99 49 59 55

E-post: kenneth.pettersen@retura.no

Rådgiver på avfallsløsninger

 

Transport

 Telefon

   Direktenr.

Hallvard Matberg Sjåfør risikobil/servicebil 74 02 88 40     90 86 84 75
Kenneth Gausen Sjåfør servicebil 74 02 88 40     91 52 84 81
 Liftbil Sjåfør liftbil 74 02 88 40     48 89 89 70

Flishugging/mottak trevirke

 
Leif Indal Driftsoperatør 74 02 88 40     91 13 09 03
Espen Wanderås

Stig Einar Sagmo

Driftsoperatør

Driftsoperatør

74 02 88 40

74 02 88 40

    91 58 97 74

90 64 93 26

Henrik Alstad Driftsoperatør 74 02 88 40